Адреса:
Вишгород, пр. Шевченка 2д
Години роботи:
пн - пт 9:00 - 21:00, сб 9:00 - 18:00, нд 9:00 -15:00
(066) 234 63 24
(093) 139 89 50
(068) 352 78 15
Вишгород, пр. Шевченка 2Д
10 000
20 років
25 років
12 000
задоволених пацієнтів
за 5 років
стаж роботи провідного ортопеда
стаж роботи провідного хірурга-імплантолога
встановлених імплантатів
Послуги
Имплантація
На сьогоднішній день є найбільш сучасним та прогресивним методом відтворення відсутніх зубів. Спеціалісти Natalie Dental Clinic індивідуально складають план лікування та зможуть порекомендувати найкращий варіант саме для Вас!
Вініри
Дозволяють відновити рівний зубний ряд, закрити проміжки між зубами, відновити стерті, сколоті зуби, змінити колір і форму, при цьому досить міцні.
Протезування
Є найкращим методом реставрації зруйнованих або відсутніх зубів. Команда стоматологів Natalie Dental Clinic володіє широким спектром методик протезування як функціонального відновлення, так естетичних реставрацій.
Ортодонтия
У стоматології Natalie Dental Clinic лікування неправильного прикусу або неправильно розміщених окремих зубів у дітей, підлітків та дорослих здійснюється знімними та незнімними апаратами.
Лiкарі
Крашенинникова
Наталія Григорівна
Лікар-стоматолог,
стоматолог-ортопед
Бухало
 Вікторія Іванівна
Лікар-стоматолог-хірург
Ткачов
Антон Юрійович
Лікар-стоматолог
Сліпачук
Катерина Віталіївна
Лікар-стоматолог-ортодонт
Кондратюк
Світлана Володимирівна
Лікар-стоматолог,
стоматолог-ортопед
Що вас турбує?
Що вас турбує?
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Відгуки
Партнери
Наші роботи
Про клініку
Ми – молода стоматологія, що активно розвивається, та яка бере свій початок з 2015 року. За цей період нам вдалося створити відмінну команду фахівців високої кваліфікації. Наші лікарі постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи курси та майстер-класи.

Сьогодні ми – клініка, яка надає широкий спектр послуг, від профілактики та лікування зубів до складних остеопластичних операцій, імплантації та лікування брекет-системами.

Принципами нашої роботи є:

 • Пошуки оптимального плану лікування з урахуванням клінічної ситуації та побажань пацієнта (поставлених цілей)
 • Командна робота та творчий підхід для вирішення складних клінічних ситуацій. Ми використовуємо весь потенціал нашої команди та співробітництво наших фахівців
 • Максимально повне інформування пацієнта про необхідне лікування
 • Увага на естетику

9 причин звернутися до Natalie Dental Clinic

 1. Затишна, доброзичлива атмосфера, яка створена в нашій клініці, допомагає Вам пройти лікування з максимальним комфортом.
 2. 100% гарантія безпеки. Ми використовуємо найкращі дезрозчини та найновіше німецьке стерилізаційне обладнання. У поєднанні зі скрупульозним ставленням нашого персоналу до дезінфекції та стерилізації, це гарантує кожному пацієнтові абсолютний захист від інфікування. Широко використовуємо одноразові матеріали. У нашій клініці одноразові рукавички ЗАВЖДИ лише на одного пацієнта. Те, що може бути одноразовим – у нашій клініці одноразове.
 3. Найкращі матеріали. У роботі ми використовуємо новітні матеріали фірми 3М, VOCO, IVOCLAR та інших відомих брендів.
 4. Надаємо розстрочку на лікування (Monobank, до 4 місяців).
 5. Усі процедури виконуються під анестезією (знеболенням) з використанням анестетиків німецької фірми ESPE, що робить відвідування стоматолога так само комфортним, як відвідування косметолога. Наші пацієнти часто сплять під час прийому
 6. Працюємо із застрахованими. Якщо у Вас є страховий поліс, - Ви можете уточнити деталі отримання наших послуг за страховкою, звернувшись до нас за будь-яким номером телефону.
 7. Гарантія. Ми надаємо гарантію на всі види наших послуг.
 8. Системний підхід. Ми плануємо лікування, виходячи із загальної клінічної картини зубощелепної системи, використовуючи знання та досвід усієї нашої команди.
 9. Повне інформування та прозоре ціноутворення. Ми надамо Вам максимально повну інформацію про необхідне лікування, етапи, послідовність та вартість. Жодних додаткових прихованих витрат. Ціни на наші послуги визначаються складністю методик, вартістю матеріалів, технологічністю обладнання та кваліфікацією лікарів.

Запишіться на консультацію

залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами
Часи роботи:
пн - пт 9:00 - 21:00,
сб 9:00 - 18:00,
нд 9:00 - 15:00
Made on
Tilda